GÖSTERİM TAKVİMİ

2016

4 Kasım Cuma 13:00 Passage Kinos Astoria, DokLeipzig, Leipzig*
5 Kasım Cumartesi 17:30 Cinémathèque, DokLeipzig, Leipzig*
9 Aralık Cuma 20:00 8. Hangi İnsan Hakları? Film Festivali Açılışı, Şişli Kent Kültür Merkezi*
11 Aralık Pazar 20:30 Het Spinhuis İşgal Evi, Amsterdam*

2017
31 Ocak Salı 20:30 Yeryüzü Derneği, İstanbul*
8 Şubat Çarşamba 20:00 Don Kişot Bisiklet Kolektifi Gösterimi, Muaf Kadıköy, İstanbul*
5 Mart Pazar 19:30 Yüzme Havuzu Squat Gösterimi, Mauvestraat, Zaandam*
17 Mart Cuma 19:00 Trinity Square Video – re:assemblage, Toronto*
18 Mart Cumartesi 18:00 Mimarlar Odası, Amed Ekoloji Derneği ile birlikte, Diyarbakır*
19 Mart Pazar 15:30 İnsan Hakları Derneği, Kuirfest, Mersin
19 Mart Pazar 19:00 BART, Batman Kültür Sanat Merkezi ile birlikte, Batman*
22 Mart Çarşamba 19:00 Woodstock Kadıköy, Karşı Kültür, İstanbul*
25 Mart Cumartesi 11:00 Palais Dietrichstein, Graz
26 Mart Pazar 13:30 Kültürpark Gençlik Tiyatrosu, Kültürpark Platformu ile birlikte, İzmir*
26 Mart Pazar 19:15 ODTÜ Film Şenliği, Ankara
27 Mart Pazartesi 20:00 Docudays UA, Kiev*
8 Nisan Cumartesi 20:00 Roma Bostanı, İstanbul*
12 Nisan Çarşamba Western University, Ontario
21 Nisan Cuma 17:00 New School Public Seminar, New York*
3 Mayıs Çarşamba 20:30 Hildesheim Üniversitesi, Hildesheim*
3 Mayıs Çarşamba 21:15 Komşu Kapısı Maçka Dayanışma Derneği, 12. İşçi Filmleri Festivali, İstanbul
4 Mayıs Perşembe 15:15 DEÜ Güzel Sanatlar Fakültesi Rauf Beyru Seminer Salonu, 12. İşçi Filmleri Festivali, İzmir
5 Mayıs Cuma 17:30 Barış Manço Kültür Merkezi, 12. İşçi Filmleri Festivali, İstanbul
5 Mayıs Cuma 18:30 Çağdaş Sanatlar Merkezi, 12. İşçi Filmleri Festivali, Ankara
5 Mayıs Cuma 18:30 İzmir Halkevi, 12. İşçi Filmleri Festivali, İzmir
5 Mayıs Çarşamba 20:30 Lause Bleibt, Berlin*
6 Mayıs Cumartesi 15:45 Urla Toprak Sahne Sanat Merkezi, 12. İşçi Filmleri Festivali, İzmir
6 Mayıs Cumartesi 18:00 Yeşilçam Sineması, 12. İşçi Filmleri Festivali, İstanbul*
9 Mayıs Salı 11:00 DEÜ Güzel Sanatlar Fakültesi Rauf Beyru Seminer Salonu, 10. Ege Belgesel Film Günleri, İzmir
10 Mayıs Çarşamba 15:40 Fransız Kültür Merkezi, 10. Ege Belgesel Film Günleri, İzmir
10 Mayıs Çarşamba 19:00 Kadıköy Dora Sahne, Gençlik Filmleri Festivali Açılışı, İstanbul*
13 Mayıs Cumartesi 19:00 URBANFEST.Rivne, Rivne
14 Mayıs Pazar 19:30 Sığınmacılar ve Göçmenlerle Dayanışma Derneği, Kuirfest, Denizli
17 Mayıs Çarşamba 11:00 MSGSU Fındıklı Yerleşkesi Video-Konferans Salonu, Çarşamba Seminerleri, İstanbul*
27 Mayıs Çarşamba 19:00 HTİB (Hollanda Türkiyeli İşçiler Birliği), Amsterdam*
1 Haziran Perşembe 19:00 taz Café, Berlin*
3 Haziran Cumartesi 18:30 CANactions Uluslararası Mimarlık Festivali, Kiev
7 Haziran Çarşamba 20:00 Green Park, Atina*
14 Haziran Çarşamba 21:30 Asociația Oberliht, Kişinev
23 Haziran Cuma 20:00 International Institute for Research and Education, Amsterdam*
25 Temmuz Salı 20:30 Ovacık Sanat Günleri, Dersim* (Festival valilik tarafından yasaklandığı için gösterim yapılamamıştır.)
14 Eylül Perşembe 20:00 Kadıköy Belediyesi Akademi, İstanbul*
1 Ekim Pazar 18:00 Empros Tiyatrosu, Side Look Festivali, Atina
20 Ekim Cuma 22:00 IG Fortuna: Aktive Stadtkultur, Pöge-Haus, Leipzig
25 Kasım Cumartesi 19:00 COME IN Gallery, Docudays UA International Travelling Human Rights Documentary Film Festival, Kharkiv
7 Aralık Cuma 12:00 Fransız Kültür Merkezi, Uluslararası İnsan Hakları Belgesel Film Günleri, İzmir

2018
1 Şubat Perşembe 18:00 Kinocenter, Globale Mittelhensen Film Festivali, Gießen*
11 Haziran Pazartesi 19:30 Verso-Uprising, Mezrab, Amsterdam*
13 Haziran Çarşamba 18:00 Autonomia İşgal Evi, Kharkiv

 

* Gösterimlerin sonrasında Emek Bizim İstanbul Bizim inisiyatifi üyelerinin katılımıyla söyleşi/forum düzenlenecektir.


 

Blog at WordPress.com.